3 priežastys, kodėl verta pasamdyti personalo paieškos agentūrą

Galvų medžioklė, talentų medžioklė, personalo paieška ar tiesiog darbuotojų atranka – tai viena ir ta pati paslauga, kuria naudojasi įmonės ir organizacijos, siekdamos atrasti geriausius darbuotojus. Nors Lietuvoje didžioji dalis darbo paieškų vyksta internete (skelbimų portaluose bei socialiniuose tinkluose), į pelną ir augimą orientuotos įmonės beveik visuomet pasikliauna darbuotojų atrankos agentūrų paslaugomis. Žemiau pristatome svarbiausias priežastis, kodėl darbuotojų paieška vis dažniau patikima į personalo atrankos agentūrų rankas.

  • Taupomi įmonės pinigai ir laikas. Įmonei savarankiškai ieškant naujo darbuotojo, šis procesas atsieina nemažai resursų. Kainuoja reklama skelbimų portaluose, o dar brangesnis yra įmonės ir jos darbuotojų laikas. Kiekviena personalo atrankos agentūra yra suinteresuota darbuotojų atranką padaryti kuo paprastesne klientui, todėl organizacijos, perleidusios kandidatų atranką į patikimas rankas, gali koncentruotis į savo veiklą, o su kandidatais susitikti tik viename iš galutinių atrankos etapų.
  • Atliekama tikslinga kandidatų paieška. Darbuotojų atrankos profesionalai kiekvieno kandidato atranką atlieka itin kruopščiai ir tikslingai. Pirmiausiai atsižvelgiama į darbdavio iškeltus kriterijus būsimam darbuotojui. Tačiau to negana. Net ir idealiai darbdavio lūkesčius atitinkantis kandidatas nebūtinai norės dirbti šioje darbo vietoje (galbūt netenkina algos dydis, gal per pokalbį su pačiu darbdaviu, kandidatas susidarė neigiamą įspūdį apie įmonę ir t.t.). Profesionalias personalo atrankos paslaugas teikianti agentūra turi dėmesingai tarpininkauti įdarbinimo procese ir abiem pusėms (kandidatui ir darbdaviui) surasti tinkamiausią sprendimą.
  • Keliama įmonės vertė. Pagalvokime, ar kiekvienas darbdavys galėtų paklaustas iškart atsakyti, kuo personalas prisideda prie įmonės vertės kūrimo ir kėlimo. Sėkmingas verslas įmanomas darbuotojų dėka, kurie kartu dirba dėl bendro organizacijos tikslo. Todėl įmonės sėkmė įmanoma tik tuomet, jeigu jos komandą sudaro tinkamai atrinkti darbuotojai. Darbuotojų atrankos agentūra padės Jums kelti įmonės vertę parinkdama daugiausiai patirties sukaupusį ir geriausiai prie Jūsų įmonės kultūros tinkantį kandidatą. Toks darbuotojas greičiau adaptuosis organizacijoje ir pradės nešti rezultatus.
Visos naujienos