Personalo atranka ir paieška

„Nefelė“ – tai personalo atrankos įmonė, teikianti profesionalias konsultacijas ir paslaugas, susijusias su personalo paieška bei karjera.

Įmonėms, įvairioms agentūroms ar kompanijoms galime padėti įdarbinti projektų vadovus, pardavimų vadybininkus, pardavimų vadybininkų asistentus, produkto vadybininkus ir t.t., tačiau didžiausias mūsų prioritetas – pardavimų specialistų personalo atranka.

Pardavimai ir šios srities personalo paieška – stipriausioji mūsų veiklos pusė, nes tikime, jog verslo esmė nėra vien tik tai pagaminti produktą – daug svarbiau jį parduoti ir judėti pirmyn, augti, klestėti.

Net ir patys talentingiausi verslininkai, kuriantys unikalias paslaugas ar prekes dažnai neįvertina, jog jų verslas nieko nepasieks, jeigu produktas neatsidurs rinkoje, o pardavimo įgūdžiais pasigirti gali toli gražu ne kiekvienas. Tai pagrindinė priežastis, kodėl pardavimų vadybininkai yra reikalingi bet kokiam verslui.

Nefelės“ misija – atrasti Jūsų verslui tinkamiausią specialistą, kuris sėkmingai prisidėtų prie Jūsų  įmonės vertės kūrimo.

Viena iš mūsų įmonės verčių– mentorystė, kurios pagrindu kontaktuojame su jūsų naujuoju darbuotoju dar kelis mėnesius po įdarbinimo. Kai kurie darbuotojai atsiskleidžia iš karto ir papildomo palaikymo jiems nereikia. Vis dėl to, jei išpildyti darbdavio ar savo pačių lūkesčių iš pirmo karto nepavyko, mes padedame ugdyti kompetencijas, pritaikyti turimas žinias naujoje darbo vietoje arba tiesiog įkvepiame vidinę darbuotojo motyvaciją, taip palengvindami įsiliejimą į kolektyvą. Mentorystės dėka, esant poreikiui mūsų surastas darbuotojas turi dar didesnį palaikymą iš aplinkos, o tai garantuoja sklandesnę darbų pradžią ir, be abejo, greitesnius rezultatus.

Mūsų darbas nepasibaigia įmonei ir darbuotojui pasirašius sutartį – dar kelis mėnesius bendraujame su atrinktu darbuotoju, kad įsitikintume ir įvertintume , ar jis yra tinkamiausias Jūsų įmonei ir ar puikiai pritampa prie kolektyvo.

MŪSŲ ĮMONĖ JUMS GALI PADĖTI RANDANT ŠIUOS SPECIALISTUS:

  • pardavimų vadybininkus;
  • pardavimų vadovus;
  • komercijos vadovus;
  • pardavimo projektų vadovus;
  • klientų išlaikymo ir pardavimo atstovus;
  • pardavimų konsultantus.

Vykdome ir kitų talentų paieškas. Susitikime nemokamai pirminei konsultacijai įmonės personalo paieškos klausimais.  Konsultacijos metu įvertinsime Jūsų poreikius ir tikslus bei aptarsime tolimesnį bendradarbiavimą.