Darbuotojų paieška

Darbuotojų vertinimas, paieška ir atranka yra atsakingas procesas, kuriam būtina pasižymėti tam reikalingais įgūdžiais ir patirtimi. „Nefelės“ darbuotojų paieškos specialistai dalijasi savo vertinga patirtimi ir kompetencija, leidžiančia įvairių sričių įmonėms bei organizacijoms padėti rūpintis naujų darbuotojų paieška.

Kiekvienai kompanijai, iki šiol organizavusiai darbuotojų paiešką savarankiškai, šįkart siūlome tai patikėti mums. Tegul Jūsų darbas apsiriboja tuo, ką mokate daryti geriausiai, ir tegul mums atitenka pareiga atrasti tokius specialistus, kuriems galėtumėte patikėti savo verslo vairą.

Nemaža dalis darbdavių patys užsiima darbuotojų atranka, Tačiau praktika rodo, jog dažnu šių atvejų įmonių vadovai smarkiai nusivilia taip ir neradę tinkamo specialisto ir nesugrąžinamai iššvaistę daug brangaus laiko.

Mūsų tikslas – greitai ir tiksliai sujungti dvi skirtingas dėliones dalis – Jūsų įmonę ir būsimą jos darbuotoją.

Mūsų įmonė tiki, jog kiekvienas kandidatas yra unikali asmenybė, kuriai verslo pasaulyje egzistuoja jo kompetenciją idealiai atitinkanti darbo vieta, o kandidato talentus vertiname susitikimų ir pokalbių su juo metu.

Mūsų darbo organizavimo principas – tai didelis dėmesys pokalbiui su klientu. Šio proceso dėka galime suprasti, kas kliento įmonei geriausia. Tik po išsamaus pokalbio laukia antrasis etapas – praktinė darbuotojo paieška.

Kaip savo darbo kokybės užtikrinimą, esant poreikiui klientams suteikiame nemokamą mentorystės programą, kuri pradeda veikti iš karto po darbuotojo įdarbinimo jūsų įmonėje. Jei toks mūsų palaikymas naujam darbuotojui reikalingas, mes dedame visas pastangas, kad per trumpą laiką atsiskleistų jo/jos geriausios asmeninės savybės ir sklandžiam darbui netrukdytų kompetencijų trūkumas. Mentorystė – tai mūsų, kaip patikimų partnerių, indėlis į sėkmingą tolimesnį darbą ir lengvą įsiliejimą į kolektyvą.

Pokalbio su klientu metu:

  • išsiaiškiname jo organizacijos ar įmonės norus,
  • padedame suteikti realią informaciją apie dabartinę darbo rinką ir darbuotojų atrankos ir paieškos procesus
  • pateikiame išvadas, koks specialistas įmonei iš tiesų būtų reikalingas

Turime sukaupę specialistų bazę, iš kurios tinkamą kandidatą  įmonėms atrenkame kartais net ir per trumpą laikotarpį.