Darbdaviams

Mes galime Jums padėti randant geriausius specialistus:

Pardavimų vadybininkus, Pardavimų vadovus
Komercijos vadybininkus, vadovus
Projektų vadovus

Klientų išlaikymo ir pardavimo atstovus
Administratorius, Personalo vadybininkus, vadovus
Buhalterius, Finansininkus

Personalo atranka ir paieška

Jūsų įmonė gali veikti sėkmingai tik tuomet, kai Jums dirbs patikimi ir profesionalūs specialistai. Deja, puikiai žinome, kad rasti tokius žmones nėra paprasta, o ir dažno specialisto gyvenimo aprašymas neparodo jo tikrųjų sugebėjimų.

Mūsų profesionalų komanda parinks Jums geriausius specialistus, kurie ne tik tinkamai atliks darbą, bet ir puikiai prisitaikys prie Jūsų kolektyvo. Tam, kad rastume geriausius kandidatus Jūsų bendrovei, kiekvienos atrankos metu sukuriame individualios paieškos ir atrankos modelius.

Darbuotojų paieška

Atrankų metu orientuojamės į individualius pokalbius su kandidatais, siekiant įvertinti jų kvalifikaciją, patirtį, gebėjimus ir asmenines savybes ir nustatyti, ar jie atitinka reikalavimus konkrečiai darbo pozicijai ar tinkami organizacijos kultūrai.

Mūsų darbas nesibaigia tik Jums ir darbuotojui pasirašius sutartį – dar kelis mėnesius bendraujame su atrinktu darbuotoju, kad įsitikintume, kad jis yra tinkamiausias Jūsų įmonei ir kad jis puikiai pritampa prie kolektyvo.

Vadovų paieška ir atranka

Vadovas – tai įmonės personalo galva, privalanti turėti puikius organizacinius, socialinius, strateginius sugebėjimus, galinti motyvuoti kiekvieną darbuotoją ir vesti įmonę pirmyn.

Mes siūlome visos įmonės arba atskirų įmonės skyrių vadovų atranką, kurios metu kruopščiai išsiaiškiname darbdavio poreikius ir pagal juos surandame tinkamiausią kandidatą vadovo vietai užimti. Savo darbą atliekame orientuodamiesi į geriausius rezultatus, kurie tiesiogiai priklauso nuo naujo darbuotojo atnešamos vertės Jūsų įmonei.

Nemokama pirminė konsultacija įmonės personalo atrankos klausimais.

    Laukeliai pažymėti žvaigždute (*) privalomi.