Darbuotojams

Personalo atrankos bendrovė „Nefelė“ gali padėti ne tik darbdaviams, bet ir būsimiems darbuotojams. Siekiame padėti tiek specialistams, kurie ieško naujos darbovietės ir iššūkių, tiek jauniems specialistams, kurie nori pradėti savo profesinį kelią.
Konsultacijos kaina - 75 €

Pagalba darbo ieškantiems jauniems specialistams

Kartu su Jumis parengsime Jūsų visiškai naują gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką. Šioje gyvenimo stadijoje Jums svarbu pateikti Jūsų gebėjimus ir asmenines savybes, bet ne Jūsų „studentiškus darbus“.

Mūsų specialistai bendraudami su Jumis atskleis Jūsų stipriąsias ir silpnąsias savybes bei Jus nukreips teisinga linkme.

Kartu su mūsų specialistais peržvelgsite dažniausiai užduodamus klausimus pokalbio metu bei pasiruošite tinkamai į juos atsakyti.

Pagalba darbo ieškantiems specialistams

Padėsime Jums susikurti Jūsų kvalifikaciją atitinkantį gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką.

Įsivertinti Jūsų dabartinius gebėjimus bei rinkos poreikius;

Padėsime Jums pasiruošti atsakyti į svarbiausius darbo pokalbio klausimus bei konsultacijų metu atskleisime Jūsų stipriąsias ir silpnąsias savybes.

Karjeros konsultavimas

Suteiksime daug naudingos informacijos apie šiandien darbo rinkoje karaliaujančias taisykles ir kriterijus, pagal kuriuos atrenkami darbuotojai;

Kartu peržiūrėsime Jūsų turėtą darbo patirtį, įgūdžius ir kompetencijas – pagal tai padėsime parengti nepriekaištingą CV;

Suteiksime žinių, koks turi būti etiketas ir bendravimas su darbdaviu karjeros pokalbio metu: tai labai svarbu norint darbdaviui sukelti stiprų ir teigiamą įspūdį apie save.

Organizuojame individualius kursus/mokymus

Apžvelgiame darbo rinkos poreikius ir įvertinę Jūsų galimybes bei lūkesčius, padedame pasirinkti tinkamiausią darbo poziciją bei įvertinti potencialų darbdavį.
Padedame parengti arba redaguoti išsamų CV, motyvacinį laišką;
Teikiame CV, motyvacinio laiško vertimo paslaugas;
Patariame, kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui;
Suteikiame naudingų patarimų, susijusių su Jūsų karjera ir asmeniniu tobulėjimu.

Parašykite mums

    Laukeliai pažymėti žvaigždute (*) privalomi.