Pagalba darbo ieškantiems specialistams

Tris ir daugiau metų vienoje bendrovėje dirbančių specialistų įgūdžiai pasensta, o ir patys specialistai dažnai nežino, nuo ko pradėti ieškantis naujo darbo.
Jeigu jaučiate, jog senoji darbo vieta Jūsų jau nebemotyvuoja arba norite praplėsti savo profesines kompetencijas ir išbandyti jėgas kitoje srityje, teks susidurti su šiuo klausimu skeptiškai nusiteikusiais darbdaviais. Juk retas įmonės vadovas patikėtų svarbią poziciją kandidatui, neturinčiam darbo patirties tam reikalingoje sferoje. Tačiau viskas įmanoma – tereikia gebėti „parduoti“ savo privalumus, mokėti išreikšti dideles ambicijas ir tvirtai argumentuoti darbdaviui, kodėl būtent Jūs tinkate į tam tikrą darbo vietą.

Mūsų bendrovė Jums padės:

  • Įsivertinti Jūsų dabartinius gebėjimus bei rinkos poreikius;
  • Padėsime Jums susikurti Jūsų kvalifikaciją atitinkantį gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką.

DARBO POKALBIS

Reikia nepamiršti, kad didelę darbo patirtį turinčio darbuotojo bei pradedančiojo specialisto pokalbis dėl darbo yra labai skirtingas – būsimas darbdavys norės žinoti, kokią patirtį jau turite, koks buvo darbo pobūdis ir, žinoma, kodėl nusprendėte pakeisti darbą. Padėsime Jums pasiruošti atsakyti į šiuos klausimus bei konsultacijų metu atskleisime Jūsų stipriąsias ir silpnąsias savybes.