Pagalba darbo ieškantiems jauniems specialistams

Lietuvoje kiekvienais metais į rinką žengiau daugiau kaip 15 000 jaunų specialistų, kurie ką tik baigė universitetus ir kolegijas. Daugelis jų nori susirasti darbą, kuris jiems būtų mielas, leistų tobulėti ir taip pat džiugintų kuo geresniu atlyginimu. Jeigu priskiriate save prie šių žmonių, tačiau nesate tikras, nuo ko reikėtų pradėti pirmojo darbo, kuris atitiktų Jūsų specialybę, paieškas, kviečiame kreiptis į mūsų karjeros konsultantus.

Mūsų bendrovė Jums padės:

  • Kartu su Jumis parengsime Jūsų visiškai naują gyvenimo aprašymą (CV) bei motyvacinį laišką. Šioje gyvenimo stadijoje Jums svarbu pateikti Jūsų gebėjimus ir asmenines savybes, bet ne Jūsų „studentiškus darbus“;
  • Mūsų specialistai bendraudami su Jumis atskleis Jūsų stipriąsias ir silpnąsias savybes bei Jus nukreips teisinga linkme.

DARBO POKALBIS

Tai yra vienas pagrindinių akcentų darbo paieškose. Nors kelionėje karjeros link pirmuosius taškus visados pelno puikiai paruoštas CV, antrajame etape – darbo pokalbyje – darbdaviai turi visas sąlygas galutinai įsitikinti kandidatų kompetencijomis, charakterio ypatumais, ir kitomis jų savybėmis, reikalingomis siūlomai darbo vietai užimti. Tai jaunam specialistui be abejo kelia įtampą, todėl pirmam „rimtam“ darbo pokalbiui norisi pasiruošti kaip niekada gerai.

Kartu su mūsų specialistais peržvelgsite dažniausiai darbdavių užduodamus klausimus bei pasiruošite tinkamai į juos atsakyti. Mūsų įmonės profesionalūs konsultantai supažindins Jus su dabartine rinkos situacija ir perspektyvomis, kartu su Jumis aptars galimo atlyginimo galimybes ir ribas.

Pasiūlysime asmenybės ir profesinius testavimus.