CV rašymo paslauga

Sakoma, kad žmogų sutinkame pagal išvaizdą, o išlydime pagal protą. Vis dėl to, kai ieškome darbo, pirmasis mūsų susitikimas su būsimu darbdaviu įvyksta daug ankščiau nei gyvas pokalbis. Pirmasis mūsų įvaizdis yra sukuriamas pagal tai kaip atrodo ir ką apie mus pasako gyvenimo aprašymas (CV). Tad kaip rašyti CV, kad darbdaviai norėtų su mumis susitikti ir susipažinti artimiau? Ką daryti, kad CV rašymas netaptų rezultatų neduodančiu laiko gaišimu? Jei naudojatės darbo paieškos internetinėmis svetainėmis, neturėtų kilti klausimų kaip pildyti CV formą, vi gi ką daryti jei norisi gyvenimo aprašymą sukurti savitą ir išskiriantį geriausias jūsų savybes? Šioje situacijoje – mes galime būti jums naudingi! Mūsų darbas – tai ne tik patarimai ir konsultacijos – išėję iš susitikimo su mumis, savo rankose turėsite patį kokybiškiausią savo įgūdžių, patirties ir asmeninių savybių rinkinį, į kurį dėmesį atkreips net ir patys reikliausi darbdaviai. Jums nereikės vartyti dešimčių gerų CV pavyzdžių, nereikės kurti ir svarstyti kaip sudėlioti mintis – mes visa tai padarysime už jus!

Mūsų veikloje dažnai tenka sutikti profesionalus, kurie net ir sukaupę didelę darbo patirtį susiduria su sunkumais, kai reikia ją sudėti į vieno ar dviejų lapų gyvenimo aprašymą. Kartais esame gyvenime nuveikę tiek daug, kad to vieno ar dviejų lapų gali atrodyti tiesiog per mažai, o kartais save nuvertiname ir vienos ar kitos patirties neskaitome reikšminga informacija. Kad padėtume tokiems klientams kuriame jų CV kartu – daug šnekame, nagrinėjame, rašome ir žymime svarbius faktus. Rezultate gaunasi geras ir kartais likimus keičiantis kūrinys.

Kita dalis mūsų klientų susiduria su priešinga problema – jie yra be darbo patirties, todėl juos kankina tiek baimė pradėti darbo paieškas, tiek noras užsitikrinti jog gyvenimo aprašymas parengtas taisyklingai. CV rašymo konsultacija – tai mūsų teikiama paslauga, kuri yra itin naudinga tokiems rinkos naujokams, nes savo ilgametėje darbo patirtyje jau išsiaiškinome, ko ieško darbdaviai. Kartais pagrindinis poreikis yra entuziazmas ir noras mokytis ir tobulėti. Kreiptis dėl darbo neturint patirties yra daug drąsiau, kai žinai savo stipriąsias savybes ir esi išsigryninęs veiklos sritis, kuriose norėtum dirbti. Pasirūpinsime, kad žinotumėte, kaip sukurti tokį įvaizdį gyvenimo aprašyme, kad darbdavys atkreiptų dėmesį iš pirmo žvilgsnio. Taip galėsite nedelsiant pradėti kurti darbinius santykius, o patirties skiltis pildysis su laiku.

Taisyklingas gyvenimo aprašymas – tai atsakingas darbas ir mūsų indėlis į jo rengimą yra labai nuoširdus bei reikšmingas. Patarimai, asmeninių savybių ir patirties analizė, specialistų gebėjimas aprašyti ir pateikti svarbius faktus – visa tai gausite užsisakę CV rašymo paslaugą.  Nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis! Galbūt reikės pildyti CV formą, galbūt užteks atviro pokalbio, o galbūt jau dabar turime jums tinkančią poziciją ir tereikia vieno skambučio!