Vadovų paieška ir atranka

„Vadovo“ sąvoka šiandien traktuojama gana skirtingai. Kiekviena organizacija turi savo unikalią personalo struktūrą, kuri gali visai netikti kitam verslui ar įmonei.  Vadovų atranka ir paieška yra atliekama įsisąmoninant, jog ši pareiga yra ne kas kita, kaip vadovavimas tiesiogine to žodžio prasme. Vadovauti – tai vesti įmonės darbuotojus pirmyn, gebėti būti jų lyderiu ir turėti reikalingų organizacinių gabumų.

Mūsų požiūriu vadovas – tai pirmiausiai žmonių grupės lyderis. Todėl vadovų paieška mūsų įmonėje atliekama remiantis būtent šiuo principu.

„Nefelė“ turi patirties atlikdama ne tik įvairių specialistų atranką, bet ir aukščiausio lygio vadovų paiešką. Siūlome įvairioms kompanijoms dviejų tipų paslaugas, susijusias su vadovų atranka:

  • galime atlikti visos įmonės vadovo paiešką
  • galime surasti tam tikro įmonės skyriaus ar grupės vadovą

Abiem šiais atvejais mūsų vykdoma vadovų atranka ir jų įdarbinimas kliento įmonėje neatsiejami nuo aiškių kriterijų, kuriais pasižymi aukščiausio lygio vadovai. Tai specialistai, privalantys turėti puikius strateginius bei organizacinius sugebėjimus, galintys lyderiauti kolektyvui, turintys visas reikalingas kompetencijas komunikuoti su kiekvienu darbuotoju ir gebantys vesti įmonę progreso link.

Šiandien vadovai ar pardavimo specialistai turi visus reikalingus pamatinius įgūdžius, kurių dėka savo pareigas jie gali nepriekaištingai atlikti įmonėse, susijusiose tiek su maisto pramone, tiek su mados industrija ar dar kita sritimi.

Tai, kas tinka vienoje įmonėje, gali visiškai netenkinti poreikių kitoje. Tam, kad kompetentingas vadovaujamas pareigas užimantis asmuo jūsų įmonėje jaustųsi gerai nuo pirmos mintutės, kad lengvai rastų bendrą kalbą su darbuotojais ir sklandžiai perimtų arba pradėtų naujus darbus – dar kelis mėnesius po įdarbinimo sutarties pasirašymo, galime jam suteikti asmeninės mentorystės paslaugą. Atsiradus šios paslaugos poreikiui, kontaktuojame su juo tiek dažnai, kiek jam ar jūsų įmonei to reikia, analizuojame iššūkius (neliečiant konfidencialios informacijos), stengiamės būti jam ar jai parama iš šalies ir tokiu būdu palengvinti „naujoko periodą“ tiek jūsų įmonei, tiek pačiam darbuotojui.

Jeigu Jums nesvetimas progresyvus požiūris į vadovų atranką ir siekiate atrasti kompetentingą profesionalą, padėsiantį Jūsų įmonėje kurti vertę, patikėkite specialistų atranką mums.