Karjeros konsultavimas

Tiems, kurie nepasitiki savo turimais įgūdžiais reprezentuodami save darbdaviui arba nori pasidomėti, kokios asmens savybės šiandien darbo pokalbiuose padeda „išlošti“ daugiausiai, pristatome „Nefelės“ paslaugą – tai profesionalių konsultantų atliekama karjeros konsultacija.

Karjeros konsultacija – tai personalo atrankos specialistų-konsultantų vykdomas konsultavimas darbo paieškos klausimais. Ne visiems kandidatams, pretenduojantiems į aukštas pozicijas yra pažįstami darbuotojų paieškos užkulisiai. Deja, tiesa ta, kad svarbiose įmonėse didelė dalis atsiųstų gyvenimo aprašymų šioje vizualumą aukštinančioje epochoje ne tik nepereina pirmojo etapo, bet kartais apskritai nėra perskaitomi. Kaip sužinosite konsultavimo metu, kandidatų gyvenimų aprašymai darbuotojų paieškos metu yra paprasčiausiai „praskenuojami“ akimis susikuriant tik pirminį įspūdį apie kandidatą.

Šiame  konkurencijos lauke kovojant dėl prestižinės darbo vietos laimi tik tie, kurie investuoja į vertingas praktines ir teorines žinias, kaip save reprezentuoti darbdaviui, kad geidžiama darbo vieta atitektų būtent jiems.

Šias žinias Jums suteikti gali profesionalus karjeros konsultantas.

Karjeros konsultacijos metu nuo A iki Z išdėstome :

  • kaip parengti CV, kuris  pereitų pirmą atrankos etapą;
  • kokia privalo būti kandidato apranga ir etiketas karjeros pokalbio metu;
  • kaip pristatyti savo kompetencijas, lūkesčius pokalbio su darbdaviu metu.

Karjeros konsultavimas taip pat neapsieina be praktinių patarimų, atskleidžiančių, ką šiandien labiausiai vertina geidžiamiausių įmonių vadovai, ir kokių asmens savybių savo personale ieško pažangiausių sričių lyderiai. Jums pageidaujant galime pasiūlyti atlikti testus, kurių pagalba galėsime ne tik atskleisti Jūsų  asmenines savybes, elgesį bet ir palyginti šias savybes bei elgesį su reikalingomis savybėmis darbe/ veikloje.

„Nefelės“ konsultantai turi sukaupę vertingos patirties dirbdami su daug pasiekusių įmonių darbdaviais. Visa šia patirtimi darbo paieškos konsultacijos metu mūsų konsultantai dalijasi su klientais ir padeda ruošiantis būsimam darbo pokalbiui.